Úvodní strana  /  Produkty  /  Francouzská okna

Francouzská okna

Máte zájem o zábradlí na francouzská okna? Okna Vám můžeme zaslat s montážním návodem (DPH 19%) - stavebnicové zábradlí nebo nabízíme profesionální montáž - cena cca 1 000 Kč za běžný metr, pro rodinné domy je sazba DPH 9%.
Pokud máte zájem o kalkulaci, pošlete nákres nebo foto s rozměry a místo montáže.

Máte zájem o zábradlí na francouzská okna?

Nabízíme profesionální montáž zábradlí (cena cca 1 000 Kč za běžný metr) nebo dodání stavebnicového zábradlí s montážním návodem.

Pokud máte zájem o kalkulaci, pošlete prosím na e-mail info(a)nerezove-zabradli.cz nákres nebo fotografii s rozměry a místem montáže.

A co tedy stavebnicový systém zábradlí ?

V následující sérii článků postupně probereme možnosti těchto stavebnic. Budem povídat o použitých materiálech, montáži, možných variant výplní. Povíme si, jak lze těmito komponenty uzavírat stavební otvory, zajdeme se podívat na řešení zábradlí francouzských oken a podíváme se na řešení před stříšky vstupních domovních dveří. Použitím stavebních dílů lze též řešit madla vedoucí po zdech. Závěrem našeho seriálu nakoukneme do norem ochranných zábradlí.

Lidé, kteří staví a rekonstruují byty či své domy stojí nejčastěji v závěru dokončování stavby před otázkou jaké zábradlí pro svoji stavbu vybrat. Bude kladen hlavní důraz na design, cenu, nebo snad materiál ? Kritérií pro výběr zábradlí může být poměrně dlouhá řada.

Jelikož tématem tohoto článku je stavebnicový systém zábradlí, vynecháme z našeho popisu zábradlí dodávané na zakázku. V takovém případě má jistě každý zájemce možnost vybrat toho správného a osvědčeného dodavatele a poptávat atypické zábradlí různých tvarů a kombinací materiálu. Současný trh nabízí jak netradiční konstrukční pojetí, tak široký výběr materiálů a možností jejich kombinací.

Každé zábradlí je ve většině případů sestaveno ze základních prvků jako jsou sloupek zábradlí, výplň mezi sloupky a nakonec madlo. Tyto prvky je možno vyrobit ve vysoké kvalitě s příjemným designem již předem. Přesněji řečeno stavebnicový systém nabízí celou řadu stavebních prvků, které lze vzájemně kombinovat a propojovat a jsou již připravené k montáži ve skladech výrobce.© 2009 nerezove-zabradli.cz